Sponzori
Medijski pokrovitelji

6. u Županijskom vaterpolo prvenstvu

DSC09691 resize

U zadnjem kolu Županijskog vaterpolo prvenstva poraženi smo od ekipe Palade iz Njivica rezultatom 6:3.

VK Palada - VK Lošinj

6 : 3

(0:0), (0:1), (1:5), (2:0)

Na žalost u zadnjoj utakmici Županijskog  vaterpolo prvenstva, gdje smo pobjedom mogli osigurati plasman u gornji dio tablice, naši su dečki podbacili. Nakon druge četvrtine rezultat je bio 1:0 za Paladu, igrali smo dosta rastrgano, bez pravih ideja u napadu, no bez

obzira na to imali smo još uvijek aktivni rezultat.

Utakmica se riješila u trećoj četvrtini koju je Palada dobila rezultatom 5:1, i tako stvorila nedostižnu prednost pred zadnju četvrtinu, koju smo dobili rezultatom 2:0, ali to je ipak bilo nedovoljno.

Treba istaknuti da je po prvi put u službenoj utakmici za naš Klub nastupila jedna djevojčica - Dea Domazet :)

VK Lošinj: Lozančić, Domazet Dea, Horvat, Tomich 1, Sorić, Šeperović 2, Domazet Filip, Stipanov, Mandić, Marinac.