Generalni pokrovitelj
Pokrovitelji
Zajednica sportova PGŽ
Sponzori
Medijski pokrovitelji

Rezultati turnira "Plejade" (igračice do 17 god.) 2021.

Mali Lošinj, 10.-12. 9. 2021.

Skupina A:
Antenore Plebiscito - Pirana 19:7
Lošinj – Galeb MR 12:4
Lošinj – Antenore Plebiscito 6:12
Galeb MR – Pirana 8:14
Pirana – Lošinj 5:7
Antenore Plebiscito – Galeb MR 24:4
1. Antenore Plebiscito (Padova), 2. Lošinj, 3. Pirana (Topol'čany), 4. Galeb MR (Makarska).

Skupina B:
SDJSŠOR 9 – Olympia 16:7
Dunaújváros – Pošk 1937 12:10
Dunaújváros – SDJSŠOR 9 16:7
POŠK 1937 – Olympia 20:6
Olympia - Dunaújváros 5:17
SDJSŠOR 9 – POŠK 1937 5:9
Poredak: 1. Dunaújváros, 2. POŠK 1937 (Split), 3. SDJSŠOR 9 (Kijev), 4. Olympia (Košice).

Razigravanje od 5. do 8. mjesta:
Pirana (Topolčany) - Olympia (Košice) 10:13
Galeb MR - SDJSŠOR-9 (Kijev) 4:17

Utakmica za 7. mjesto:
Pirana - Galeb MR 9:8

Utakmica za 5. mjesto:
Olympia - SDJSŠOR-9 7:19

Polufinale:
Antenore Plebiscito (Padova) - POŠK 1937 (Split) 10:14
Lošinj - Dunaújváros 5:12

Utakmica za 3. mjesto:
Antenore Plebiscito - Lošinj 9:7

Finale:
POŠK 1937 - Dunaújváros 8:13

Konačni poredak: 1. Dunaújváros, 2. POŠK 1937 (Split), 3. Antenore Plebiscito (Padova), 4. Lošinj, 5. SDJSŠOR-9 (Kijev), 6. Olympia (Košice), 7. Pirana (Topol'čany), 8. Galeb MR (Makarska).

Opširnije:Rezultati turnira "Plejade" (igračice do 17 god.) 2021.

Raspored utakmica na turniru "Plejade" (igračice do 17 god.), 10.-12. 9. 2021.

Skupina A: Lošinj, Galeb MR (Makarska), Antenore Plebiscito (Padova), Pirana (Topol'čany)
Skupina B: SDJSŠOR 9 (Kijev), Olympia (Košice), Dunaújváros, POŠK 1937 (Split)

10.9.2021. (petak):
15:00 otvaranje
16:00 Antenore Plebiscito - Pirana
17:10 SDJSŠOR 9 – Olympia
18:20 Lošinj – Galeb MR
19:30 Dunaújváros – POŠK 1937

11.9.2021. (subota):
 9:00 Lošinj – Antenore Plebiscito
10:10 Dunaújváros – SDJSŠOR 9
11:20 Galeb MR – Pirana
12:30 POŠK 1937 – Olympia
15:00 Pirana – Lošinj
16:10 Olympia - Dunaújváros
17:20 Antenore Plebiscito – Galeb MR
18:30 SDJSŠOR 9 – POŠK 1937

12.9.2021. (nedjelja):
 9:00 A3 – B4
10:10 A4 – B3
11:20 polufinale A1 – B2
12:30 polufinale A2 – B1
15:00 za 7. mjesto
16:10 za 5. mjesto
17:20 za 3. mjesto
18:30 finale
19:30 proglašenje

Rezultati turnira "Dobri dupin" (do 17 god.) 2021.

Mali Lošinj, 3.-5. 9. 2021.

Skupina A:
Lošinj - Borac 12:1
Borac - Osijek 6:18
Osijek - Lošinj 13:9, 0:5 bb
1. Lošinj, 2. Osijek, 3. Borac

Skupina B:
Gorica - Crikvenica 7:6
Crikvenica - Gorica 7:8
1. Gorica, 2. Crikvenica

Skupina C:
Vukovar - Ljubljana Slovan 7:15, 5:0 bb
Ljubljana Slovan - Pula 16:10
Pula - Vukovar 8:12
1. Vukovar, 2. Ljubljana Slovan, 3. Pula

Skupina D:
Marsonia - Invictum 6:18
Invictum - Graz 19:2
Graz - Marsonia 7:15
1. Invictum, 2. Marsonia, 3. Graz

Razigravanje od 9. do 11. mjesta
Borac - Pula 6:15
Pula - Graz 14:5
Graz - Borac 7:13

Razigravanje od 5. do 8. mjesta
Osijek - Crikvenica 12:11
Ljubljana Slovan - Marsonia 16:8

Utakmica za 7. mjesto:
Crikvenica - Marsonia 11:4

Utakmica za 5. mjesto:
Osijek - Ljubljana Slovan 11:24

Polufinale:
Lošinj - Gorica 4:6
Vukovar - Invictum 6:12

Utakmica za 3. mjesto:
Lošinj - Vukovar 10:4

Finale:
Gorica - Invictum 7:6

Konačni poredak: 1. Gorica, 2. Invictum, 3. Lošinj, 4. Vukovar, 5. Ljubljana Slovan, 6. Osijek, 7. Crikvenica, 8. Marsonia, 9. Pula, 10. Borac, 11. Graz.

 

Opširnije:Rezultati turnira "Dobri dupin" (do 17 god.) 2021.

Raspored utakmica na turniru "Dobri dupin" (do 17 god.), 3.-5. 9. 2021.

Skupina A: Lošinj, Osijek, Borac (Banja Luka)
Skupina B: Crikvenica, Gorica (Nova Gorica)
Skupina C: Vukovar, Pula, Ljubljana
Skupina D: Marsonia (Slavonski Brod), Graz, Invictum (Sarajevo)

3. 9. 2021.

15:00 sastanak predstavnika klubova
1. KOLO
16:00 Lošinj - Borac
17:00 Vukovar - Ljubljana
18:00 Marsonia - Invictum

4. 9. 2021.

2. KOLO
 9:00 Borac - Osijek
10:00 Gorica - Crikvenica
11:00 Ljubljana - Pula
12:00 Invictum - Graz
3. KOLO
16:00 Osijek - Lošinj
17:00 Crikvenica - Gorica
18:00 Pula - Vukovar
19:00 Graz - Marsonia

5. 9. 2021.

Razigravanje od 9. do 11. mjesta
 9:00 A3 – C3
Razigravanje od 5. do 8. mjesta
10:00 A2 – B2
11:00 C2 – D2
POLUFINALE
12:00 A1 – B1
Razigravanje od 9. do 11. mjesta
13:00 C3 – D3
POLUFINALE
14:00 C1 – D1
Razigravanje od 9. do 11. mjesta
16:00 D3 – A3
UTAKMICA ZA 7. MJESTO
17:00 L (A2-B2) – L (C2-D2)
UTAKMICA ZA 5. MJESTO
18:00 W (A2-B2) – W (C2-D2)
UTAKMICA ZA 3. MJESTO
19:00 L (A1-B1) – L (C1 –D2)
FINALE
20:00 W (A1-B1) – W (C1-D1)
21:00 proglašenje

Poraz u majstorici za prvaka Treće HVL

Naša momčad gostovala je u subotu u Sv. Filipu i Jakovu, u "majstorici" za ukupnog prvaka Treće hrvatske lige, protiv predstavnika šibenske skupine. Domaćin Gusar bio je uvjerljivo bolji, praktički osiguravši pobjedu već u prve dvije četvrtine.

Doigravanje za prvaka Treće hrvatske vaterpolske lige:
Gusar - Lošinj 16:6 (5:0, 7:1, 2:3, 2:2)
SV. FILIP I JAKOV - Plivalište Kontov mul. Suci: Copić i Rončević (obojica Šibenik).
GUSAR: V. Rukavina, Mrvičić, Vuletić, J. Rukavina, Baričić 1, Kadija, Koprčina 1, Pelicarić 12 (1), Valeri, P. Eškinja 1, Brzić, Delija, Tkalčec 1. Trener: I. Eškinja.
LOŠINJ: Latin, Cetina Baotić 1, Sutlić, Banac, Tomich, Doma. Jureša 3, Dome. Jureša 1, J. Sorić, Pupovac, Kaštelan, Gledec 1. Trener: Dome. Jureša.

Utakmicu su obilježili neugodni uvjeti za igru, po temperaturi zraka od 16 stupnjeva.


Copyright © 2014. All Rights Reserved.