(3:0), (0:1), (1:2), (3:0)

VK Primorje: Milošević, Solomun 4, Jeličić 1, Nemeth, Vrdoljak, Maškarin 1, Salomon, Pavelić, Persen, Jeličić, Jeremić, Olić, Baškarad, Trener: Pichler Marijan

VK Lošinj: Lozančić Banović, Mandić, Domazet, Ivković 3, Horvat, Bardhi, Šeperović, Marinac, Jerković, Stipanov, trener: Dalibor Cvitković

Protiv primorja

Šteta što smo nastupili bez našeg kapetana Jana Tomicha koji je zbog visoke temperature morao preskočiti ovu utakmicu, s njim bi možda i napravili iznenađenje kola. Ni ovako nije bilo loše, Primorjaši su poveli prvu četvrtinu 3:0, i ništa nije naslućivalo da bi nas mogla čekati neizvjesna utakmica. Mi smo malo došli sebi u drugoj četvrtini te istu i dobili rezultatom 0:1. U trećoj četvrtini razigrao se Luka Ivković te sa dva njegova gola izjednačujemo rezultat.

Nažalost Luka dobiva svoju treću osobnu i napušta igru, bez njega i adekvatnih zamjena nismo uspjeli zadržati visoki nivo igre, te smo pred kraj utakmice pali, što su Primorjaši iskoristili i rutinski priveli utakmicu kraju.