Sponzori
Medijski pokrovitelji

Dvostruka pobjeda

DVOSTRUKA POBJEDA!!!
Posljednjeg dan županijskog kupa U-13 Lošinjani su odigrali dvije utakmice, u kojima su trijumfirali, i osvojili 6. mjesto!
Prva utakmica je bila protiv Delfina iz Rovinja, koja se igrala gol za gol. U jako nervoznoj utakmici, trener nam je bio isključen pred kraj 2. četvrtine, te su dečki i cure bili bez trenera drugo poluvrijeme, ali su izašli kao pobjednici, i to kakvi! Cijelu tekmu smo pokušali dostići Delfin, koji je vodio 1-2 gola cijelo vrijeme, do zadnje minute u kojoj smo zabili za prvo i zadnje vodstvo! Bez trenera su pokazali borbeno srce i žar, i to im se vratilo na najljepši način!
Druga utakmica je bila protiv Kiraca, koju smo lakše dobili, u kojoj su više igrali oni koji nisu imali veću minutažu u kupu! Bravo dečki i cure!
VK Delfin : VK Lošinj 13:14
(3:3, 4:2, 3:4, 3:5)
Šimičić, Saganić, D. Domazet, Glavan 1, Banović, Janković 1, F. Domazet 2, Sorić 2, Stipanov 5, Bardhi 3, Dobreva, Matković
VK Crikvenica : VK Lošinj. 3:11
(0:7, 1:1, 1:0, 1:3)
Šimičić, Saganić 1, D. Domazet, Glavan 1, Janković 1, Banović 1, F. Domazet 4, Sorić, Stipanov 2, Bardhi, Dobreva 1, Matković