Medijski pokrovitelji

Juniori VK Lošinj osvojili drugo mjesto na turniru u Kopru

Na turniru u Kopru za juniore do 17 godina, osvojili smo drugo mjesto.

DSC00269 resize

Turnir smo otvorili utakmicom protiv Pule i uvjerljivo pobjedili rezultatom 11:2. Drugu utakmicu odigrali smo protiv ekipe Delfina, izgubili smo rezultatom 12:3. U utakmicu nismo ušli dovoljno koncentrirano i borbeno što su Rovinježi znali iskoristiti, nakon druge četvrtine još smo bili u egalu, gubili smo 3 gola razlike, što je još bilo dostižno, ali smo potpuno pali u 3. četvrtini koju smo izgubili 6:2, što je prelomilo urtakmicu i kraj je bio samo formalnost.

Zadnju utakmicu smo odigrali protiv domaćina Bonifika, bili smo bolji tijekom cijelog tijeka utakmice, radi pada fizičke snage, zadnji dio smo odigrali slabije, ali konačna pobjeda nije dolazila u pitanje.

Zahvaljujemo se našim sportskim prijateljima iz Kopra na domaćinstvu, dogovorili smo i daljnju suradnju u vidu naših dolazaka na pripreme i sparing s njima tijekom zimskog perioda, te dolazak ekipe Bonifike na naš turnir Dobri u mjesecu lipnju.