Zajednica sportova PGŽ
Sponzori
Medijski pokrovitelji

Prvaci - 3. Hrvatske vaterpolske lige

I više nego uvjerljivom pobjedom u posljednjem kolu, vaterpolisti "Lošinja" osvojili su naslov prvaka sjevernojadranske skupine Treće hrvatske lige...

Utakmica Treće hrvatske vaterpolske lige - skupina Rijeka, 10. kolo:
Lošinj - Crikvenica  23:5 (7:0, 6:0, 6:3, 4:2)
MALI LOŠINJ - Plivalište Čikat. Gledatelja: 100. Sudac: Košara (Rovinj).
LOŠINJ: Latin, Čorak 1, Žgur 1, Antoninić 2, Titlić 5, Tomich 1, Doma. Jureša 1, Šeperović 2 (1), M. Marković 2, Tomše 1, Ivković, Tićak 2, Lozančić, Gledec 5. Trener: Domenico Jureša.
CRIKVENICA: Jelenović, Šeša, Blašković 1, Karlović, Cvetković, Gržičić 2, Dunđerović, Milić 1, Bačić 1. Trener: Goran Ježić.

Već od prvih minuta utakmice postalo je sasvim jasno u kakvom će tonu proteći ova utakmica - već na poluvremenu "Lošinj" je imao ogromnih trinaest pogodaka razlike, pa je sve do kraja bila samo "tehnika".

Najraspoloženiji strijelci bili su Ivan Gledec i Tino Titlić s po pet pogodaka, pa se nije osjetio izostanak Domenica Jureše (ovoga je puta bio samo u ulozi trenera, nakon isključenja u prošlom kolu) i Igora Hinića.

Kada je iscurilo vrijeme posljednje četvrtine igre, igrači su proslavili uz pjenušac, donesen je i janjac na ražnju - velika fešta u Čikatu.

Konačni poredak III. lige - skupina Rijeka: 1. Lošinj, 2. Jadran (Kostrena), 3. Crikvenica, 4. Delfin (Rovinj), 5. Pula.

U predigri su kadeti "Lošinja" nadigrali "Crikvenicu" 21:2, čime su ljetno prvenstvo završili na drugom mjestu.