Zajednica sportova PGŽ
Sponzori
Medijski pokrovitelji

Neriješeno u Rovinju

U III kolu 3. Hrvatske vaterpolske lige seniori Lošinja odigrali su neriješeno 9:9 u Rovinju protiv ekipa Delfina.

Delfin - Lošinj 9:9 (1:2, 1:4, 1:3, 6:0)
ROVINJ - Bazen Delfin.
LOŠINJ: Latin, Čorak 1, Antoninić, Titlić, Doma. Jureša 1, Dome. Jureša 1, K. Marković, Tomše 2, Ivković, Tićak 1, Lozančić, Gledec 3. Trener: Dome. Jureša.

Tijekom cijele utakmice imali smo vodstvo, u zadnju četvrtinu ušli smo s prednošću od 6 golova, u "čudnim" okolnostima Delfin uspijeva dobiti zadnju četvrtinu rezultatom 6:0, te dolazi do izjednačenja. U tim "čudnim" okolnostima isključena su nam dva jako bitna igrača s pravom zamjene Domenico Jureša i Tino Titlić i bez njih, nažalost nismo imali dovoljno iskustva da mirno privedemo utakmicu kraju i našoj pobjedi.

U uvodnom dijelu kadeti Lošinja poraženi su rezultatom 19:8 od svojih vršnjaka, strijelci za Lošinj Filip Domazet 5, Mihael Banović 2, Mario Stipanov 1.