Zajednica sportova PGŽ
Sponzori
Medijski pokrovitelji

Pobjeda na startu

U 2. kolu III Hrvatske vaterpolske lige seniori vK Lošinja pobjedili su ekipu VK Jadran (Kostrena) rezultatom 11:7.

VK Lošinj - VK Jadran (Kostrena)

11:7

(2:2, 3:3, 2:0, 4:2)

VKLOŠINJ: Latin, Čorak, M. Marković, Ivković 1, Titlić 1 (1), Tomich, Doma. Jureša 1, Dome. Jureša 3, K. Marković, Šeperović, Antoninić, Tićak, Lozančić, Gledec 5. Trener: Domenico Jureša.

Utakmica je bila izjednačena prve dvije četvrtine, u trećoj smo se uspjeli na dva gola razlika, te u završnici četvte četvrtine prelomili utakmicu u rutinski je priveli kraju.

Prve senioriske minute na utakmicu su skupili donedavni juniori Lošinja, a Luka Ivković se uspio upisati i u strijelce.

Kadeti su trebali nastupiti kao predigra seniorima, no budući da kadeti VK Jadrana nisu došli utakmica je registrirana rezultatom 5:0 za Lošinj.