U 3 kolu kvalifikacija za prvenstvo Hrvatske naši mlađi juniori ostvarili su
prvu pobjedu nad ekipom Delfina, rezultatom 11:6.

VK LOŠINJ - VK DELFIN

11 : 6

(2:1), (2:2), (3:2), (4:1)

12044 483157198432873 1042764512 n

Zaslužena pobjeda protiv naših starih rivala iz Rovinja, tijekom cijele utakmice imali smo minimalno vodstvo, da bi smo utakmicu prelomili u zadnjoj četvrtini koju smo dobili rezultatom 4:1.

Tijekom proteklog tjedna pojačali smo rad na treningu, a i igrači nakon početkog šoka igranju na velikom bazenu na Kantridu, sada su se već privikli i to se odmah vidi na otvaranju utakmice, gdje su ušli s velikom željom u pobjedu. Treba napomenuti da smo na put krenuli samo s 8 igrača (bez našeg standardnog golmana Lozančića), tj. imali smo na utakmici samo jednu izmjenu, zato još jednom čestitke svim igračima, jer treba izdržati plivački cijelu utakmicu, a pogotovo veseli da smo upravo u zadnjoj četvrtini utakmicu i prelomili.

VK Lošinj: Mateo Marković (golman), Anton Tićak 3, Kristijan Marković 4, Luka Ivković 2, Alen Antoninić, Ervin Šeperović 1, Jan Tomich (kap.) 1, Tonći Marinac. Trener: Ivan Katalinić.