Generalni pokrovitelj
Pokrovitelji
Zajednica sportova PGŽ
Sponzori
Medijski pokrovitelji

Našima četvrto mjesto, Vasas ponovio lanjski trijumf

Budimpeštanski Vasas uvjerljivi je pobjednik ovogodišnjeg, petnaestog po redu međunarodnog turnira "Dobri dupin" za sastave do 15 godina. Našoj ekipi pripalo je četvrto mjesto.

Rezultati završnih susreta:
za 11. mjesto: Pula - Graz 13:7
za 9. mjesto: Galeb MR - Crikvenica 7:7, 4:3 (5 m)
za 7. mjesto: Borac - Osijek 8:13
za 5. mjesto: Siscia - Marsonia 11:14
za 3. mjesto: Lošinj - Ybl 6:11
finale: Gorica - Vasas 3:9

Najbolji igrač: Josip Sorić (Lošinj)
Najbolji strijelac: Filip Kolesarić (Marsonia) 29 pogodaka
Najbolji vratar: Ákos Hegedűs (Vasas)

Opširnije:Našima četvrto mjesto, Vasas ponovio lanjski trijumf

U polufinalu "Dobrog dupina" Lošinj - Gorica, Vasas - Ybl

Završetkom drugog natjecateljskog dana na našem turniru "Dobri dupin" (za ekipe do 15 godina), dobili smo polufinalne parove, kao i parove razigravanja za niže plasmane na turniru.

Rezultati po skupinama:
"A": Lošinj - Pula 11:5, Pula - Borac 8:14, Lošinj - Borac 10:8.
"B": Galeb MR - Gorica 8:16, Gorica - Siscia 7:4, Siscia - Galeb MR 16:9.
"C": Vasas - Osijek 9:1, Osijek - Graz 14:3, Graz - Vasas 0:19.
"D": Marsonia - Crikvenica 16:11, Crikvenica - Ybl 3:15, Ybl - Marsonia 12:10.

Poredak po skupinama:
"A": 1. Lošinj 6, 2. Borac 3, 3. Pula 0.
"B": 1. Gorica 6, 2. Siscia 3, 3. Galeb MR 0.
"C": 1. Vasas 6, 2. Osijek 3, 3. Graz 0.
"D": 1. Ybl 6, 2. Marsonia 3, 3. Crikvenica 0.

Raspored za nedjelju, 23.6.
Razigravanje 9.-12. mjesta:
 9.00 Pula - Galeb MR
10.00 Graz - Crikvenica
Razigravanje 5.-8. mjesta:
11.00 Borac - Siscia
12.00 Osijek - Marsonia
Polufinale:
13.00 Lošinj - Gorica
14.00 Vasas - Ybl

Završni susreti:
16.00 za 11. mjesto
17.00 za 9. mjesto
18.00 za 7. mjesto
19.00 za 5. mjesto
20.00 za 3. mjesto
21.00 finale
22.00 proglašenje najuspješnijih

Opširnije:U polufinalu "Dobrog dupina" Lošinj - Gorica, Vasas - Ybl

Raspored turnira "Dobri dupin 2019."

Od 21. do 23. lipnja bit ćemo u lošinjskoj uvali Čikat domaćini 15. međunarodnog vaterpolskog turnira "Dobri dupin" (do 15 g.).

 

Skupine:

A B C D
VK Lošinj VK Galeb MR (Makarska) Vasas (Budapest) VK Marsonia (Slavonski Brod)
VK Pula VK Gorica (Nova Gorica) VK Osijek VK Crikvenica
VK Borac (Banja Luka) VK Siscia (Sisak) WBV Graz YBL WC (Budapest)


Program natjecanja:

21.6.2019.
17:00 Otvaranje turnira uz prisustvo svih klubova
1.kolo
18:00 VK Marsonia - VK Crikvenica
19:00 VK Galeb MR - VK Gorica
20:00 Vasas - VK Osijek
21:00 VK Lošinj - VK Pula
22.6.2019.
2. kolo
9:00 VK Pula - VK Borac
10:00 VK Gorica - VK Siscia
11:00 VK Osijek - WBV Graz
12:00 VK Crikvenica - YBL WC
3. kolo
16:00 VK Borac - VK Lošinj
17:00 VK Siscia - VK Galeb MR
18:00 WBV Graz - Vasas
19:00 YBL WC - VK Marsonia
23.6.2019.
9. – 12. mjesta
9:00   A3 – B3
10:00 C3 – D3

5. – 8. mjesta
11:00 A2 – B2
12:00 C2 – D2
POLUFINALE
13:00 A1 – B1
14:00 C1 – D1

Za 11. mjesto
16:00 L (A3-B3) – L (C3-D3)
Za 9. mjesto
17:00 W (A3-B3) – W (C3-D3)
Za 7. mjesto
18:00 L (A2-B2) – L (C2-D2)
Za 5. mjesto
19:00 W (A2-B2) – W (C2-D2)
Za 3. mjesto
20:00 L (A1-B1) – L (C1 –D2)
FINALE
21:00 W (A1-B1) – W (C1-D1)
22:00 Dodjela medalja, pehara i nagrada pojedincima (najbolji igrač, vratar i strijelac)


Copyright © 2014. All Rights Reserved.